17 жовтня

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти к навигации Перейти к поиску

Шаблон:Календар на жовтень 17 жовтня — 290-й день року (291-й у високосні роки) за григоріанським календарем. До кінця року залишається 75 днів.

35px Цей день в історії: 16 жовтня17 жовтня18 жовтня

Свята і пам'ятні дні

Міжнародні

Національні

Релігійні

Іменини

20px Католицькі:
20px Православні:

  • Аммон, Вірінея (Вероніка), Володимир, Гаїй, Гурій, Давікт (Адавкт), Домніна, Евсевій, Елладій, Єрофій, Каллісфенія, Онісим, Павло, Проскудія (Просдока), Стефан (Степан), Фавст і Херімон.

Події

Народились

Дивись також Категорія:Народились 17 жовтня

Померли

Дивись також Категорія:Померли 17 жовтня

Примітки

  1. провести на початку 1991 р. референдум про довіру нинішньому складу ВР Української РСР і в разі недовіри — організувати до кінця вибори на багатопартійній основі; забезпечити проходження строкової служби громадян УРСР за межами республіки тільки за їх добровільною згодою; створити комісію Верховної Ради для розгляду питання про націоналізацію майна КПРС та ВЛКСМ; вважати передчасним укладання союзного договору до прийняття нової Конституції республіки; прийняти відставку В. Масола. З прийнятих рішень було виконане одне — відставка голови Ради міністрів.

Посилання

Шаблон:Місяці та дні року Шаблон:Sister Категорія:Посилання на категорію Вікісховища відрізняється від властивості Вікіданих Категорія:Дні року Категорія:Жовтень