13 січня

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти к навигации Перейти к поиску

Шаблон:Календар на січень 13 січня — 13-й день року в григоріанському календарі. До кінця року залишається 352 дні (353 дні — у високосні роки).

35px Цей день в історії: 12 січня13 січня14 січня

Свята і пам'ятні дні

Міжнародні

Національні

Релігійні

Іменини

20px Католицькі:

20px Православні: Меланія, Петро, Мартиніана, Мартина, Феофіл

Події

  •  — у Харкові відділ внутрішніх справ Тимчасового робітничо-селянського уряду України видав розпорядження ревкомам та радам про ліквідацію буржуазного державного апарату та відновлення радянських органів влади.
  •  — у Харкові утворено Українське центральне агентство (Укрцентраг) з розповсюдження преси й літератури. У складі губернських та повітових виконкомів утворювались відповідні відділи, вони займалися розповсюдженням та постачанням друкованої продукції, виконували роль посередника між пресою, книговидавцями та читачами. Мали у своєму підпорядкуванні усю мережу книжкової торгівлі: магазини, кіоски тощо.
  •  — Конференція представників союзних країн, окупованих Німеччиною, що відбулася в Лондоні, прийняла декларацію про покарання військових злочинців.

Народились

Дивись також Категорія:Народились 13 січня

Померли

Дивись також Категорія:Померли 13 січня

Шаблон:Sister Шаблон:Місяці та дні року

Примітки

  1. Ошибка Lua: не удаётся создать процесс: proc_open(/var/log/nginx/wikiinfo_lua.error.log): failed to open stream: Permission denied