Політехнічний інститут і університет штату Вірджинія

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти к навигации Перейти к поиску
Файл:Virginiatech-burrusshall-fromdrillfield.JPG
Один з відомих корпусів університету.

Політехнічний інститут і університет штату Вірджинія (англ. Virginia Polytechnic Institute and State University), також відомий як Вірджинія Тек (англ. Virginia Tech) — вищий навчальний заклад в місті Блексбург, штат Вірджинія, Сполучені Штати Америки. В університеті на різних факультетах навчається понад 30 тисяч студентів і працює майже півтори тисячі викладачів.

В складі університету є декілька факультетів, однак найкращими вважаються сільськогосподарський, інженерний, архітектурний, ветеринарний факультети, а також факультет лісництва. Вірджинія Тек — один з небагатьох публічних вищих навчальних закладів та університетів США, який також має у своєму складі військове училище (кадетську школу). Університет розташований на великій території і має близько ста різних будівель, гуртожитків та навчальних корпусів в місті Блексбург, Вірджинія.

Політехнічний інститут і університет штату Вірджинія також сумно відомий, як місце найбільшого масового розстрілу студентів в США, яке отримало назву «Вірджинська бійня». Під час трагедії, 16 квітня 2007 року, 23-річний корейський студент Чо Син Ху застрелив 32 студенти в одному з навчальних корпусів університету.

Посилання

Шаблон:Uni-stub

Категорія:Університети та коледжі Вірджинії Категорія:Навчальні заклади, засновані 1872