Боцман Яна Володимирівна

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
(перенаправлено с «Боцман Яна»)
Перейти к навигации Перейти к поиску

Шаблон:КарткаКатегорія:Персоналії за алфавітом Категорія:Письменники за алфавітом Шаблон:IfemptyОшибка Lua: не удаётся создать процесс: proc_open(/var/log/nginx/wikiinfo_lua.error.log): failed to open stream: Permission denied

Бо́цман Я́на Володи́мирівна — письменниця, працює у літературному дуеті із Дмитром Гордевським під псевдонімом Олександр Зорич.

Біографія

Народилась 7 серпня 1973 року в Харкові, в сім'ї викладачів Харківського національного університету імені Василя Каразіна. Навчалась у середній школі (разом із Дмитром Гордевським).

Отримала музичну освіту, вступила навчатися на прикладну математику, у 1990-1995 роках навчалась на філософському факультеті ХНУ ім. Каразіна, та у 1999 році захистила кандидатську дисертацію з релігієзнавства (філософія єресей), таким чином є кандидатом філософських наук. До вересня 2004 року працювала доцентом на філософському факультеті ХНУ імені Каразіна (разом із Дмитром Гордевським), викладала релігієзнавство, перекладала наукові книжки.

Починаючи з вересня 2004 року є професійною письменницею. Є членом Спілки російських письменників.

Див. також

Джерела


Шаблон:ВП-портали Категорія:Наукові фантасти України Категорія:Автори фентезі України Категорія:Українські російськомовні письменники Категорія:Випускники Харківського університету