'74 Jailbreak

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Шаблон:Картка/рядокШаблон:Картка/рядокШаблон:Картка/рядокШаблон:Картка/рядокШаблон:Картка/рядокШаблон:Картка/рядокШаблон:Картка/рядокШаблон:Картка/рядокШаблон:Картка/рядокШаблон:Картка/рядокШаблон:Картка/рядокШаблон:Картка/рядокШаблон:Картка/рядокШаблон:Картка/рядокШаблон:Картка/рядокШаблон:Картка/рядокШаблон:Картка/рядокШаблон:Картка/рядокШаблон:Картка/рядокШаблон:Картка/рядокШаблон:Картка/рядокШаблон:Картка/рядокШаблон:Картка/рядокШаблон:Картка/рядокШаблон:Картка/рядокШаблон:Картка/рядокШаблон:Картка/рядокШаблон:Картка/рядокШаблон:Картка/рядокШаблон:Картка/рядокШаблон:Картка/рядокШаблон:Картка/рядокШаблон:Картка/рядокШаблон:Картка/рядокШаблон:Картка/рядокШаблон:Картка/рядокШаблон:Картка/рядокШаблон:Картка/рядокШаблон:Картка/рядокШаблон:Картка/рядокШаблон:Картка/рядокШаблон:Картка/рядокШаблон:Картка/рядокШаблон:Картка/рядокШаблон:Картка/рядокШаблон:Картка/рядокШаблон:Картка/рядокШаблон:Картка/рядокШаблон:Картка/рядокШаблон:Картка/рядокШаблон:Картка/рядокШаблон:Картка/рядокШаблон:Картка/рядокШаблон:Картка/рядокШаблон:Картка/рядокШаблон:Картка/рядокШаблон:Картка/рядокШаблон:Картка/рядокШаблон:Картка/рядокШаблон:Картка/рядокШаблон:Картка/рядокШаблон:Картка/рядокШаблон:Картка/рядокШаблон:Картка/рядокШаблон:Картка/рядокШаблон:Картка/рядокШаблон:Картка/рядокШаблон:Картка/рядокШаблон:Картка/рядокШаблон:Картка/рядокШаблон:Картка/рядокШаблон:Картка/рядокШаблон:Картка/рядокШаблон:Картка/рядокШаблон:Картка/рядокШаблон:Картка/рядокШаблон:Картка/рядокШаблон:Картка/рядокШаблон:Картка/рядокШаблон:Картка/рядокШаблон:Картка/рядокШаблон:Картка/рядок

'74 Jailbreak — міні-альбом австралійського хард-рок гурту AC/DC, випущений 18 жовтня 1984 року у США, Канаді та Японії. Продюсерами були Гаррі Ванда і Джордж Янг, які вже продюсували перші альбоми AC/DC. Композиції в цьому альбомі були записані з 1974 по 1976 рік.

Про альбом

'74 Jailbreak не містить нових пісень, а лише композиції, раніше опубліковані тільки в Австралії. Так, перша композиція «Jailbreak» взята з австралійською версії альбому Dirty Deeds Done Dirt Cheap (1976), а інші чотири композиції з австралійською версії альбому High Voltage (1975). Пісня «Jailbreak» вийшла окремим синглом і до неї був знятий відеокліп.

В 2003 році ’74 Jailbreak був перевиданий в рамках серії AC/DC-Remasters. Альбом досяг максимального рівня продажів в США і йому був присвоєний платиновий статус від RIAA за тираж більше 1 000 000 екземплярів в січні 2001 року.[1]

Список композицій

Всі пісні написані Ангусом Янґом, Малколмом Янґом і Боном Скоттом, крім позначених окремо. Шаблон:Track listing

Цікаві факти

  • Дев'ять інших композицій з австралійських альбомів AC/DC або B-сайди синглів не були офіційно видані для міжнародної аудиторії тривалий час, поки в 2009 році не увійшли в бокс-сет Backtracks:

Учасники запису

Примітки

Зовнішні посилання

{{#invoke: Navbox | navbox}}